IV edycja Polish Run lipiec 2020

IV edycja Polish Run lipiec 2020

POLISH RUN – biegnij gdziekolwiek jesteś!

Polish Run organizowany przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Belgii odbędzie się już po raz czwarty, jednocześnie  po raz pierwszy  w wyjątkowej, zmienionej formule. „Run whenever and wherever you are” (biegnij gdziekolwiek i kiedykolwiek) – to tegoroczna idea biegu Polish Run (podyktowana obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19), która przeniesie naszą rywalizację w wymiar wirtualny.

Nowa formuła Polish Run zakłada, że każdy z Uczestników będzie realizował dystans 10 kilometrów w dowolnie wybranym przez siebie miejscu oraz dniu, w wyznaczonym przez Organizatora przedziale czasowym. Samodzielnie wytyczona i pokonana dowolną techniką trasa zostawia pełną swobodę biegu, gwarantując jednocześnie brak kontaktu z innymi osobami. Bez presji i obaw, dla wielu osób, które zdecydują się na udział w biegu po raz pierwszy, będzie to świetny wstęp do prawdziwego współzawodnictwa, sposób na przełamanie wstydu i postawienie pierwszego kroku w nowym kierunku. Dokładność, sposób i przekaz pomiaru czasu nie odbędzie się w sposób znany z większości imprez biegowych. Pozostawione to będzie w rękach Zawodników. Jedynym wymogiem jest ukończenie biegu w pełnym dystansie, przy zachowaniu niezbędnej rozwagi, wymogów bezpieczeństwa i obostrzeń związanych z obecną sytuacją.

Let’s #PolishRun together!

Więcej szczegółów na temat tegorocznej edycji Polish Run na stronie www.polishrun.eu oraz profilu Domu Polski Wschodniej i Polish Run na Facebooku i Twitterze.

Osoby chętne zapraszamy do rejestracji na stornie: http://www.polishrun.eu/pl/rejestracja